Wyjazd na kręgle z okazji Dnia Chłopaka

7 października 2021 r. uczniowie klasy V wybrali się wraz z wychowawcą  na kręgielnię  KULA HULA do  Oświęcimia. Celem wycieczki była integracja zespołu klasowego poprzez zabawę połączoną z rywalizacją. Czas spędzony na kręgielni był wspaniałą rozrywką dla dzieci. Dużą frajdą było zbijanie kręgli i zdobywanie punktów dla swojej drużyny. 

Zabawa okazała się niezwykle wciągająca, a rywalizacja na torach dostarczyła uczniom silnych emocji. Godzina na kręgielni minęła bardzo szybko, a wspólny poczęstunek w postaci pizzy był doskonałą okazją do zregenerowania sił.

Wszyscy wrócili zadowoleni z wycieczki i nie mogą doczekać się następnego razu…

                                                                                                 Gabriela Szafraniec

Komentarze wyłączone.
Font Resize