Uczeń naszej szkoły zwycięzcą II etapu.

W dniu 29.11.2019 r. odbył się drugi etap X POWIATOWEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO „NASZE LEKTURY”. Tematem etapu była lektura „PINOKIO” Carla Collodi. Do Konkursu przystąpiło 51 uczniów (zgłoszono 69 uczniów z 12 szkół powiatu oświęcimskiego). Uczestnicy odpowiadali na pytania testu.

Zwycięzcą etapu został:   KAROL MALINKIEWICZ  uczeń klasy VII naszej szkoły.

Obecnych uczestników  i pozostałych uczniów naszej szkoły zachęcam do czytania kolejnej książki autorstwa Ewy Nowak „Pajączek na rowerze”, aby już 18 grudnia 2019r. rywalizować o miano najlepszego czytelnika w trzecim etapie X POWIATOWEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO „NASZE LEKTURY”.

Gratuluję zwycięzcy i zapraszam do czytania.

Kazimierz Kabziński

Poprzednie

Komentarze wyłączone.
Nadchodzące wydarzenia

W najbliższym czasie nie są zaplanowane żadne wydarzenia.

Font Resize