POGROMCY SZLAKÓW NA TRAMPOLINACH

W  związku  z wycieczką organizowaną  przez działające w naszej szkole koło  PTTK,  uczniowie klas szóstych pojechali na wycieczkę do parku trampolin w Bielsku-Białej. O 7:30 zebraliśmy się pod szkołą, a o 7:45 wyjechaliśmy. Kiedy dojechaliśmy na miejsce, przebraliśmy się w sportowe stroje i poszliśmy na trampoliny. Skakanie zaczęliśmy od pięciominutowej rozgrzewki prowadzonej przez trenera. Kiedy prowadzący wytłumaczył resztę zasad BHP, wszyscy rozeszliśmy się do swoich zajęć. Świetnie  się bawiliśmy, niestety, po godzinie nasze skakanie  się skończyło . Następnie udaliśmy się do galerii ,,Sfera’’, gdzie posililiśmy się w restauracji McDonald ‘s przed drogą powrotną do domu. Wszyscy wrócili zmęczeni, ale szczęśliwi.

uczennica klasy VIa, Wiktoria Ujma

Komentarze wyłączone.
Nadchodzące wydarzenia

W najbliższym czasie nie są zaplanowane żadne wydarzenia.

Font Resize