Klasy I-III na przedstawieniu teatralnym

W środę 21 września uczniowie klas I-III wybrali się do Biblioteki – Galeria Książki w Oświęcimiu na spektakl teatralny pt. ”Na misiowych urodzinach”. Spektakl został przygotowany przez Teatr Edukacji i Profilaktyki MASKA. Przedstawienie niosło ze sobą ważny przekaz – rodzina jest najważniejsza. Członkowie rodziny powinni chcieć siebie nawzajem słuchać, rozumieć, wspierać, pomagać, być blisko w chwilach smutku i radości. Dzieci z zaangażowaniem i radością uczestniczyły w przedstawieniu. Nagrodziły aktorów gromkimi brawami a najważniejsze jest to, że zrozumiały, jak ważny jest dom rodzinny i relacje z bliskimi.

Wychowawcy klas I-III

Komentarze wyłączone.
Nadchodzące wydarzenia
  1. Konsultacje dla rodziców

    15 grudnia @ 16:00 - 17:00
  2. Klasyfikacja po I okresie

    26 stycznia 2023
  3. Konsultacje dla rodziców

    16 marca 2023 @ 16:00 - 17:00
Font Resize