„Chcę być kimś!”

Autorem książek pod tym samym tytułem jest Michał Zawadka, który w swoich  książkach motywacyjno – inspirujących daje receptę „jak osiągnąć cele kiedy wszyscy dookoła mają wywalone”. Uczniowie klas VI – VIII ze szkół podstawowych gminy Oświęcim, gminy Osiek i gminy Przeciszów rywalizowali w Grojcu o miano Mistrza Czytania w Międzygminnym Konkursie Pięknego Czytania ”Złote usta” w dniu 18 listopada 2019r.

Uczniowie z klasy VIII, którzy reprezentowali naszą szkołę to Weronika WędrzykJulia Papciak i Mikołaj Malinkiewicz. Jury konkursowe w składzie Jadwiga Szczerbowska (OKSiR), Agata Szyszka-Mądro (GBP w Kętach) i Danuta Żemła (Galeria Książki Oświęcim) wyłoniło laureatów tegorocznego konkursu. Po części konkursowej odbyło się spotkanie z autorem czytanej książki. Nagrody laureatom wręczył Wójt Gminy Oświęcim Mirosław Smolarek wraz z Michałem Zawadką i Barbarą Gasidło.

Nasi uczniowie Weronika, Julia i Mikołaj zostali wyróżnieni przez jury. Gratulujemy wyróżnienia.

Kazimierz Kabziński

Komentarze wyłączone.
Nadchodzące wydarzenia

W najbliższym czasie nie są zaplanowane żadne wydarzenia.

Font Resize