Andrzejki Harcerskie

W niedzielę 1.12.2019r. harcerze z 1 WPDH Wagabunda wrócili z dwudniowych Andrzejek Harcerskich w Stanisławiu Dolnym „Kraina Wyobraźni”.

Podczas biwaku uczestniczyliśmy w grze terenowej zwiedzając piękne okolice Stanisławia, zdobywając ekwipunek dla naszego wymyślonego bohatera. Po obiedzie każda drużyna przedstawiła wymyślone scenki. Uczestniczyliśmy w wieczorze wróżb, drużyny przygotowały stoły z poczęstunkiem stylizowane na tematykę biwaku.

Wieczorem miała odbyć się zabawa Andrzejkowa, jednak ze względu na żałobę ogłoszoną przez Hufiec Ziemi Wadowickiej, z powodu pogrzebu jednego z byłych instruktorów, wzięliśmy udział w zawodach sportowych.

Organizatorzy oceniali przygotowanie drużyn do biwaku, oraz wszystkie zadania realizowane podczas biwaku. W rywalizacji drużyn zajęliśmy pierwsze miejsce, w czym pomógł nam nasz bohater, mieszkaniec Prastarej Puszczy, którego wykonaliśmy na jednej ze zbiórek – Bożydar Dobrochoczy. W nagrodę otrzymaliśmy torbę gier planszowych. Dziękujemy organizatorom, 5DH Nasze Zoo z opiekunami za kolejną wspaniałą imprezę .

Czuwaj!

phm Rafał Smurzyński

Komentarze wyłączone.
Nadchodzące wydarzenia

W najbliższym czasie nie są zaplanowane żadne wydarzenia.

Font Resize